MÖBLER / Bord / Konsolbord 14024394
*
nr 1402 4394
Konsolbord
nyrokoko, 1800-tal, marmorerad träskiva. Bredd: 89 cm. Djup: 45 cm. Höjd: 76 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 juni 2021
kl 18:33:19
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/6 15:49:21
1
Vinnande bud
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord konsolbord marmorerad träskiva nyrokoko
-
7263 Konsolbord
förgyllt med stenskiva. Bredd: 70 cm, djup: 28 cm,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:51
-
7262 Konsolbord
med stenskiva. Bredd: 49 cm, djup: 24 cm, höjd: 77 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:24
-
7268 Konsolbord
Rokokostil. Bredd: 71 cm, djup: 29 cm, höjd: 45 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:47
-
1028 Spegel
+ konsolbord, Empire. Höjd: 170+ 62, bredd: 82-84 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:32
*
Konsolbord
nr 1402 4394
Konsolbord
nyrokoko, 1800-tal, marmorerad träskiva. Bredd: 89 cm. Djup: 45 cm. Höjd: 76 cm
Utrop: | 1.500 kr |
---|---|
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 7 juni 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/6 15:49:21 | 1 | Vinnande bud |
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord konsolbord marmorerad träskiva nyrokoko
-
7263 Konsolbord
förgyllt med stenskiva. Bredd: 70 cm, djup: 28 cm,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 19:51 -
7262 Konsolbord
med stenskiva. Bredd: 49 cm, djup: 24 cm, höjd: 77 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:24 -
7268 Konsolbord
Rokokostil. Bredd: 71 cm, djup: 29 cm, höjd: 45 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:47
-
1028 Spegel
+ konsolbord, Empire. Höjd: 170+ 62, bredd: 82-84 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:32